Bezpłatne DLC Hogwarts Legacy „opóźnione”, co mocno zirytowało fanów

Dlaczego nigdy nie możemy mieć tych miłych rzeczy, które nam obiecano? Technicznie rzecz biorąc, niektórzy z nas, gracze zrobił doświadczyć Dziedzictwo Hogwartu DLC zgodnie z zamierzeniami w momencie premiery, ale na resztę musieliśmy poczekać.

I czekaj. I najwyraźniej poczekaj jeszcze trochę, ponieważ darmowe DLC zostało „opóźnione”. Nie jesteśmy źli, jesteśmy po prostu ogromnie rozczarowani.

Darmowe DLC miało zostać wydane w tym miesiącu. Decyzja ta nie była dla nikogo zachwycona, gdy dowiedzieliśmy się, że gracze PlayStation otrzymali to DLC w zeszłym roku, ale byliśmy wdzięczni, że w końcu mogliśmy spróbować. W końcu to DLC zostało opisane jako „przerażające”, więc dla wielu jest to pozycja obowiązkowa.

Już, Dziedzictwo Hogwartu Ostatecznie „Haunted Hogsmeade” nie zostanie wydany zgodnie z planem. Tak naprawdę, aby w nią zagrać, będziemy musieli poczekać do „lata”. Wywołać oburzenie wielu fanów, których cierpliwość została wystawiona na próbę do granic możliwości.

„Otrzymali już pieniądze od Sony za utrzymanie gry na wyłączność + fani Xbox/PC/Switch, którzy kupili grę” – powiedział jeden z zgorzkniałych fanów, po czym dodał: „To nie ma teraz znaczenia”. Inni wyjaśniali, że deweloperzy mógł „odblokowują” DLC już teraz, po prostu decydują się tego nie robić.

Jednak niektórzy kwestionują to, twierdząc, że „ekskluzywna zawartość konsolowa zwykle nie znajduje się w plikach gry na innych konsolach lub komputerach PC, ponieważ byłoby to sprzeczne z celem wersji konsolowej zawierającej ekskluzywną zawartość”.

Kontynuowali: „Pomyśl o tym jak o serii Soulcalibur z czasów, gdy każda konsola miała unikalny charakter, niedostępny na innych. Nie było kodowania dla pozostałych postaci w wersjach, w których nie miały być obecne. Zatem nie, to nie jest tak proste, jak odblokowanie i muszą przygotować pliki do przeniesienia.

Jednak wiedza o tym nie sprawia, że ​​łatwiej jest sobie poradzić z opóźnieniem DLC. Wystarczająco długo czekaliśmy na jedną z najlepszych misji w całej grze – najwyższy czas, abyśmy mieli okazję doświadczyć jej na własnej skórze.

Dziedzictwo Hogwartu Premiera „Haunted Hogsmeade” na Switchu, Xboxie i PC została opóźniona do lata.