Bezpłatne DLC Hogwarts Legacy oficjalnie pojawi się w tym miesiącu

Fani Harry’ego Pottera cieszą się, ponieważ w końcu otrzymaliśmy nowe DLC Dziedzictwo Hogwartu ponad rok po premierze gry.

Cóż, mówimy „nowy” – będzie to nowość dla wielu graczy, choć dla części Dziedzictwo Hogwartu gracze będą już zaznajomieni z DLC. Kiedy gra została wydana w zeszłym roku, było to możliwe dzięki ekskluzywnemu na PlayStation zadaniu o nazwie Haunted Hogsmede. Jednakże była to wyłącznie oferta czasowa, co oznacza, że ​​ulubione zadanie fanów będzie oficjalnie dostępne dla graczy na konsolach Xbox, PC i Nintendo Switch od 10 lutego.

Oczywiście, jeśli graliście już w Haunted Hogsmede na PlayStation, dobrą wiadomością jest to, że w 2024 roku pojawi się jeszcze więcej aktualizacji, które powinny zawierać jeszcze więcej nowej zawartości.

„Gdy zbliżamy się do pierwszej rocznicy Dziedzictwo Hogwartuchcieliśmy poinformować naszą społeczność, że Dziedzictwo Hogwartuy Zawartość przeznaczona wyłącznie dla PlayStation będzie dostępna na innych platformach jeszcze tego lata, wraz z dodatkowymi aktualizacjami i funkcjami gry” – napisał deweloper w poście na Świergot pod koniec ubiegłego miesiąca. „Bądźcie na bieżąco w nadchodzących miesiącach, aby uzyskać więcej szczegółów na temat nadchodzących wydarzeń Dziedzictwo Hogwartu W tym roku.”

Czas pokaże, jakie będą te nowe funkcje, ale biorąc pod uwagę ciągłą popularność Dziedzictwo Hogwartu bylibyśmy zaskoczeni, gdyby na kartach nie było jakiegoś znaczącego płatnego rozszerzenia. W końcu fani Harry’ego Pottera potrzebują czegoś, co pozwoli im utrzymać porządek do premiery kontynuacji – kiedykolwiek to nastąpi.