Bezpłatna konsola PlayStation 5 dostępna do pobrania już teraz

Dzięki uprzejmości Focus Entertainment możesz wygrać zupełnie nową, niestandardową konsolę PlayStation 5 z okazji premiery Wygnańcy: Duchy Nowego Edenu.

Wygnańcy: Duchy Nowego Edenu to najnowsze wydawnictwo Don’t Nod, kontynuacja dobrze przyjętego przez krytyków Justant. Ta gra RPG akcji przenosi graczy do roku 1695. Banishers Red i Antea zostają wezwani do małej osady New Eden w Nowej Anglii przez przyjaciela Charlesa Davenporta po tym, jak zostali poinformowani, że miasto nęka straszliwa klątwa. Po przybyciu na miejsce odkrywają, że Charles spotkał już swój przedwczesny koniec. Twoim zadaniem jest poprowadzić Reda i Anteę przez tę makabryczną tajemnicę, próbując przywrócić pokój w Nowym Edenie.

Z okazji premiery gry wydawca Focus Entertainment stworzył niestandardową konsolę PlayStation 5, którą rozdaje za darmo, ooo. Aby wziąć udział, musisz obserwować Focus_entmt na Twitterze, a także przesłać dalej i polubić post o rozdaniu. To takie proste. Konkurs kończy się 22 lutego, więc nie czekaj zbyt długo, aby wziąć udział.

Chociaż nie musisz grać Wygnańcy jeśli wygrasz konsolę, mimo to nalegam, abyś to zrobił. Zdobył już przyzwoity wynik 78 w serwisie Metacritic. Oceniam grę na dziewięć, GameReactor napisał„Średni świat aktywności i elementy RPG nie umniejszają tego faktu Wygnańcy: Duchy Nowego Edenu to niezwykle wciągająca historia, którą warto śledzić. Od pierwszej chwili będziecie oczarowani opowieścią o Antei i Redzie oraz o kontrakcie, jaki im powierzono”, a Push Square otrzymał osiem punktów, dodanieWygnańcy: Duchy Nowego Edenu widzi, jak deweloper DON’T NOD osiąga nowy szczyt rozwoju, ponieważ łączy doskonałą narrację z wciągającą i przyjemną rozgrywką. Słaba różnorodność wrogów i wady techniczne powstrzymują go od prawdziwej wielkości, ale doskonałe, skupione na fabule zadania poboczne po drugiej stronie sprawiają, że warto przebrnąć przez kilka nudnych potyczek bojowych.

Chociaż sam GAMINGbible wciąż ma swoje przemyślenia, mogę potwierdzić – już zagłębiając się w tę grę – że zapewnia mnóstwo zabawy. Chociaż nie jest to najbardziej dopracowana gra, w jaką kiedykolwiek grasz, oferuje jedną z najbardziej intrygujących narracji, z jakimi spotkałem się od lat.