Bezpłatna aktualizacja Hogwarts Legacy wykorzystuje jedną z najlepszych funkcji Red Dead Redemption 2

Jeśli lubisz Dziedzictwo Hogwartu i tak się składa, że ​​grasz na PC, będziesz chciał zdobyć ten darmowy mod, aby zapewnić swojej grze nową, niesamowitą funkcję zapożyczoną z kultowej gry Rockstar Games Red Dead Redemption 2.

Nie jest to tajemnicą Dziedzictwo Hogwartu domaga się nowych treści. Wiemy, że niektórzy są w drodze. Ekskluzywna misja PlayStation Haunted Hogsmeade ma wylądować tego lata na PC, Xbox i Nintendo Switch, a twórcy drażnili się także z innymi „aktualizacjami” i „funkcjami” na wszystkich platformach, dziękując fanom za pierwszą rocznicę gry. Jeśli chodzi o skutki tych aktualizacji, radzimy, że dowiemy się tego w nadchodzących miesiącach. Podczas gdy większość z nas będzie musiała cierpliwie poczekać do tego czasu, gracze na PC mogą skorzystać z pobrania nowego, fantastycznego moda.

Mod „NPC Schedule Enhanced AI (Better AI)” pochodzi od użytkownika NexusMods Chione95. Jeśli grałeś Red Dead Redemption 2, przekonasz się, jak realistyczny wydaje się jego otwarty świat. NPC nie chodzą po prostu tam i z powrotem po tym samym odcinku ziemi ani nie powtarzają tej samej nudnej linii. Mają życia, harmonogramy – są pełne szczegółów. Cóż, ten mod próbuje dodać tego rodzaju szczegóły Dziedzictwo Hogwartu.

Mod zadba o to, aby uczniowie uczęszczali na zajęcia, a także doda profesorów patrolujących zamek nocą. Sprzedawcy z Hogsmeade będą teraz wychodzić w nocy i wracać do swoich domów w różnych wioskach występujących w grze. NPC-e będą teraz fizycznie chodzić do Hogsmeade, Wielkiej Sali itd. ze swojej domyślnej lokalizacji.

To nie wszystko. Zauważysz także więcej uczniów i nauczycieli spacerujących do Hogsmeade w weekendy, uczniowie będą wracać do swoich pokojów wspólnych na noc, rano będą uczestniczyć w śniadaniu w Wielkiej Sali, a wieczorem na kolacji w Wielkiej Sali. Mod jest darmowy i można go już pobrać.