Beyond Skyrim to w zasadzie zupełnie nowa gra, w którą możesz grać za darmo już teraz

Skyrima ma w tym roku 13 lat, czego absolutnie byś nie wiedział, biorąc pod uwagę, jak wiele osób nadal gra i mówi o tym.

Epicka gra RPG z otwartym światem firmy Bethesda pozostaje jednym z najlepszych symulatorów fantasy, jakie kiedykolwiek stworzono, a jednocześnie jest oryginałem Skyrima zdecydowanie pokazuje swój wiek, fani na całym świecie niestrudzenie pracują nad udoskonaleniem – a nawet całkowitym przekształceniem – klasyka z 2011 roku.

Skyrima miłośnicy komputerów PC, którzy mogą chcieć urozmaicić nową rozgrywkę, mogą zrobić o wiele gorzej niż sprawdzanie niezwykle ambitnej gry Poza Skyrim – Bruma SE. To oszałamiająca kompilacja wielu modów, która skutecznie przekształca ukochaną przygodę Elder Scrolls w coś zupełnie nowego. Jeśli jesteś głodny nowego oficjalnego rozszerzenia, ten mod jest cholernie blisko.

Jak sama nazwa wskazuje, Beyond Skyrim – Bruma pozwala opuścić granice Skyrim i odwiedzić Brumę, czyli hrabstwo Cyrodiil.

„Odkryj, co stało się z mieszkańcami miasta od czasu wydarzeń z Obliviona, w zupełnie nowych przygodach i fabułach” – Strona NexusMods dokucza. „Zanurz się w głąb starożytnych ruin Ayleid. Eksploruj rozległy region, większy i gęstszy niż DLC Dragonborn. W Beyond Skyrim: Bruma wybory – i ich konsekwencje – należą wyłącznie do Ciebie.

„Odkryj na nowo Iglicę Lodowej Krainy, Świątynię Władcy Chmur, Polanę Mroźnego Ognia i wiele innych legendarnych lokalizacji. Podróż powrotna do Heartland zaczyna się teraz. Czy jesteś przygotowany?”

Jeśli już to sprawdziłeś, rozważ zapoznanie się z setkami innych doskonałych produktów Skyrima Mody. Najnowsze przykłady obejmują wprowadzenie nowych śmiercionośnych pułapek do lochów lub zupełnie nowych wrogów, z którymi można walczyć. Dany The Elder Scrolls VI prawdopodobnie nie nadejdzie przez długi, długi czas, równie dobrze możesz kontynuować Skyrima.