Baldur’s Gate 3 do pobrania za darmo jest absolutnie naładowany

Radować się, Wrota Baldura 3 Fani. Larian Studios ogłosiło, że wkrótce ma się ukazać nowa aktualizacja, która jest absolutnym hitem.

W mediach społecznościowych Larian ogłosił, że aktualizację będzie można pobrać na komputery PC, PlayStation i Xbox, natomiast gracze na komputerach Mac będą musieli poczekać nieco dłużej. Łącznie jest to 21 GB, więc być może trzeba będzie zwolnić trochę miejsca. Twórcy zauważyli, że na PC i SteamDeck będziesz potrzebować około 150 GB wolnego miejsca, ale jeśli okaże się to trudne, zalecają odinstalowanie Wrota Baldura 3 i ponowne pobranie poprawionej wersji.

Jeśli chodzi o to, co zawiera łatka, będziesz mógł teraz zwolnić zrekrutowanego towarzysza ze swojej drużyny podczas rozmowy z towarzyszem, którym chcesz go zastąpić, co powinno uchronić cię przed bieganiem jak bezgłowy kurczak. Naprawiono także Uderzenie Tarczą i Naganę Potężnego, a deweloperzy potwierdzają, że Twoje umiejętności bierne powinny teraz poprawnie aktywować rzuty obronne.

Aktualizacja zapewni również, że automatycznie uruchamiane dialogi będą teraz próbowały nadać priorytet Twojemu awatarowi jako głównemu mówcy, więc „członkowie drużyny powinni przestać przyciągać uwagę”. Jednak większość fanów będzie wyczekiwać ulepszonych smooche. Tak, nowa aktualizacja będzie zawierać nowe animacje pocałunków dla wszystkich twoich ulubionych postaci i towarzyszy.

Drażni także nowe animacje bezczynności obozu, nowe legendarne akcje w trybie honoru i mnóstwo poprawek błędów. Pełne informacje o łatce nie są jeszcze dostępne, ale będziemy wyczekiwać premiery tej łatki. Miejmy nadzieję, że nie zajmie to zbyt długo. Te nowe, romantyczne pocałunki ładnie komponują się z walentynkami… tak tylko mówię.