Babcia Skyrim naprawdę chce zagrać w Elder Scrolls 6, zanim umrze

Niewielu jest twórców treści do gier wideo tak popularnych jak Shirley Curry, nazywana przez fanów „babcią Skyrim” ze względu na jej miłość do wszystkiego, co jest związane z grami wideo. The Elder Scrolls V: Skyrim.

The Elder Scrolls V: Skyrim została pierwotnie wydana w 2011 roku na PC, PlayStation 3 i Xbox 360, po czym została przeniesiona na niemal każdą platformę, jaką można sobie wyobrazić, czyli przypadkowo w tym samym roku, w którym Shirley Curry wydała Dołączył platformę mediów społecznościowych YouTube. Jednakże, Skyrima nie była to pierwsza gra, w którą grała Shirley, ten zaszczyt należy do strategii turowej Cywilizacja II.

Dopiero w 2015 roku Shirley przesłała swoje pierwsze zdjęcie Skyrima wideo na YouTube i myślę, że można śmiało powiedzieć, że jej życie zmieniło się na zawsze. Od tego czasu Shirley, która ma obecnie 87 lat, przesłała ponad 2200 filmów i zdobyła ponad 1,3 miliona subskrybentów. Do dziś babcia Skyrim niemal co tydzień przesyła na swój kanał wiele filmów, aby mogli cieszyć się nimi subskrybenci.

Po ogłoszeniu Stare zwoje VI w 2018 r. petycja zorganizowana przez fanów prowadziła kampanię na rzecz włączenia Shirley Curry do nadchodzącej gry RPG fantasy jako NPC, o której Bethesda słyszała oraz w 2019 r., Bethesda ogłosiła, że ​​babcia Skyrim wystąpi w The Elder Scrolls VI jako NPC. Problem w tym, że obietnica ta została złożona prawie cztery lata temu i nie wróżąc oficjalnej daty premiery, babcia Skyrim obawia się, że może umrzeć, zanim gra zostanie wydana. Dlatego nie występuje w grze ani nawet nie zaczyna w nią grać.

Podczas wydarzenia PAX East fan obecny na panelu pytań i odpowiedzi Shirley Curry, imieniem Damacodude spytał Babcia Skyrim, jeśli ma wiadomość dla szefa Bethesdy, Todda Howarda. Odpowiedziała: „Pośpiesz się i skończ The Elder Scrolls VI. Chcę w to zagrać, zanim umrę.

Czas z pewnością ma tu ogromne znaczenie. Chciałbym myśleć, że Bethesda stworzyła już model postaci NPC Shirley Curry i nagrała dialogi The Elder Scrolls VI o ile to możliwe, przed jego wielką premierą. Przynajmniej mam nadzieję, że dostanie szansę zagrania w tę grę.

The Elder Scrolls VI ukaże się na PC, Xbox Series X|S i być może na PlayStation 5 (jeśli będziemy mieli szczęście). Skyrima jest już dostępny na PC, PlayStation, Xbox i Nintendo Switch.