Assassin’s Creed wyrusza do Japonii w oszałamiającym zwiastunie Unreal

Niesamowity zwiastun koncepcyjny Unreal Engine 5 japońskiej gry Assassin’s Creed dał nam najlepsze spojrzenie Czerwony Assassin’s Creed już.

Kiedy firma Ubisoft ogłosiła, że ​​następna gra Assassin’s Creed będzie osadzona w Feudalnej Japonii, fani, podobnie jak ja, byli zachwyceni. Japońskie otoczenie powinno teoretycznie idealnie pasować do rozgrywki i świata gier, i chociaż widzieliśmy tylko mały zwiastun Czerwony Assassin’s Creed zwiastun koncepcyjny daje nam dobre pojęcie o tym, czego możemy się spodziewać po pełnej wersji gry.

Mając to na uwadze, następna gra prawdopodobnie będzie zawierać rozległy, otwarty świat oraz kilka umiejętności, gadżetów i broni do odblokowania, o czym nawiązuje zwiastun koncepcyjny.

Rozpoczyna się przepiękną sceną przerywnikową przedstawiającą orła szybującego nad japońskim krajobrazem, po czym przenosi nas z perspektywy jednego z zabójców wędrujących po mieście. Ilość szczegółów jest niezwykła, a biorąc pod uwagę, że stworzył je niewielki zespół, można sobie tylko wyobrazić, co Ubisoft przygotowuje obecnie dla platform nowej generacji.

Jak można się spodziewać, jest tu mnóstwo wizerunków samurajów, co podobno jest ich ważną częścią Czerwony Assassin’s Creed. Uważa się, że w grze będzie podążać za dwoma bohaterami, z których jeden będzie ninja, a drugi samurajem. Prawdopodobnie obie postacie będą się różnić stylem rozgrywki – jedna będzie polegać na skradaniu się, a druga na umiejętnościach bojowych.

Czerwony Assassin’s Creed ukaże się jeszcze w tym roku na Xbox Series X/S, PlayStation 5 i PC, choć nie znamy jeszcze oficjalnego ujawnienia rozgrywki.