Assassin’s Creed Valhalla to według fanów najsłabsza gra RPG Ubisoftu

Assassin’s Creed Valhalla jest nadal uważany za najsłabszy RPG, jaki do tej pory stworzył Ubisoft, najwyraźniej po prostu nie może złapać przerwy.

Czasami, gdy gra wywołuje negatywne emocje, w końcu powraca, gdy minie rozczarowanie. Często są określane jako niedoceniane lub nie tak złe, jak początkowo sądzono. Niestety Assassin’s Creed Valhalla nie została poddana takiemu zabiegowi i nadal jest uważana za jedną z najgorszych gier Assassin’s Creed, jakie kiedykolwiek powstały.

Ubisoft przyjął formułę RPG z Początki Assassin’s Creed, która łączyła tradycyjną rozgrywkę w ukryciu, z której znana jest seria, z grabieżą, wytwarzaniem, zdobywaniem poziomów wyposażenia i tak dalej. Następna gra Assassin’s Creed Odyssey bardziej skłaniał się ku temu stylowi, ale został wzmocniony przez oszałamiający, otwarty świat w Grecji, często nazywany najlepiej wyglądającą grą z serii.

Następnie Assassin’s Creed Valhalla toczył się dookoła, z otwartym światem o wiele za dużym, aby był zabawny, prawie nie ma nic do zobaczenia ani zrobienia i prawdopodobnie najsłabsza przeprawa w historii. DLC było jednak całkiem niezłe.

Fani nadal niechętnie dają grze przerwę, a nowy gracz wyraża swoją opinię na Reddicie, powiedzenie „wydaje się zupełnie inna” od innych gier i to nie w dobrym tego słowa znaczeniu.

Jeden z graczy zgodził się z tym, mówiąc: „Jest w tym coś, co nie ma dla mnie uroku. Odyssey miało niezwykle zabawny charakter, niezależnie od tego, czy grałeś jako Kassandra, czy Alexios. Było wspaniale.”

Inny narzekał: „Nie jestem pewien, dlaczego Ubisoft uważa za konieczne dalsze tworzenie fantastycznych gier przygodowych z otwartym światem, a następnie próbuje wepchnąć je do serii Assassin’s Creed. Skróć to, a mogłaby to być niezwykła historia o Wikingach”.

W końcu ktoś powiedział, że „pusty świat” sprawia, że ​​jest to „ulubiona gra RPG Assassin’s Creed” wszystkich fanów

Styl RPG Assassin’s Creed powróci jeszcze w tym roku Czerwony Assassin’s Creedktóra będzie mogła pochwalić się otwartym światem osadzonym w feudalnej Japonii, co, miejmy nadzieję, będzie stanowić znaczną poprawę w stosunku do tej gry Assassin’s Creed Valhalla.