Assassin’s Creed udostępnia zwiastun nowego rodzaju „przygody”

Pragnienie przygód jest we krwi fanów Assassin’s Creed. Nawet jeśli nie skaczą chętnie z budynków, gdy nadejdzie odpowiedni moment (proszę nie skakać z budynków, chyba że skaczesz z bazy i wiesz, co robisz), tęsknią za zadaniami pełnymi adrenaliny.

Jedno z takich „zadań” pojawiło się w sieci, oferując fanom Assassin’s Creed szansę na poznanie głębi serii jak nigdy dotąd. Nie mówimy o Czarna flaga kontynuacja, która spotkała się ze stłumionym zainteresowaniem graczy, ale pełna tętniącego życiem, muzycznego romansu, który przyspieszy krew w żyłach, a jednocześnie zapewni rozrywkę.

„Stworzona na cześć 15. rocznicy serii gra Assassin’s Creed Symphonic Adventure została opracowana przez dynamiczny zespół Overlook Events wraz z własnymi zespołami kreatywnymi Ubisoft.”

„Wystąpi pełna orkiestra i chór podczas wyjątkowego i wciągającego koncertu, który obejmuje muzyczną podróż Assassin’s Creed od jego starożytnych początków po współczesne ustawienia Animusa.”

Sercem tego doświadczenia jest narracyjna siła serii, pomagająca uchwycić atmosferę każdego tytułu AC. Nabrzmiewającej muzyce towarzyszyć będą „montaże wideo”, zsynchronizowane tak, aby idealnie połączyć oprawę wizualną z orkiestrą.

Już myślimy o zarezerwowaniu biletów i wzięciu dnia wolnego od pracy i podejrzewamy, że zdecydowana większość naszych kolegów graczy zrobi to samo. Bilety na to wydarzenie w Londynie są już w sprzedaży. Ponieważ jednak spektakl będzie trwał tylko dwa dni w maju, warto działać szybko, zanim bilety się wyprzedają.

Bilety w sprzedaży ogólnej dostępne są od Tutaj.