Assassin’s Creed Syndicate w końcu doczekało się remastera, o jakim marzyliśmy

Można śmiało powiedzieć, że seria Assassin’s Creed była złotą gęsią skórką Ubisoftu od czasu wydania pierwszej gry z Altaïrem Ibn-LaʼAhadem w 2007 roku. Można też śmiało powiedzieć, że seria uległa znacznej ewolucji.

W ostatnich latach seria przekształciła się w serię RPG Początki Assassin’s Creed w 2017 r., a następnie Odyseja I Walhalla. Biorąc to pod uwagę, najnowszy wpis z serii, Assassin’s Creed Miraż w pewnym sensie powrócił do korzeni serii. Niektórzy mogą twierdzić, że fundamenty RPG mogły zostać zbudowane przez takie firmy jak Społeczność Assassin’s Creed I Syndykat Assassin’s Creedz czego ten ostatni jest tematem dzisiejszej dyskusji.

Wydany w 2015 roku, Assassin’s Creed Konsorcjum opowiada historię Jacoba i Evie Frye, duetu bliźniaków brata i siostry, a akcja rozgrywa się w: „Londyn, rok 1868. W sercu rewolucji przemysłowej poprowadź swoją podziemną organizację i zwiększaj swoje wpływy, aby walczyć z tymi, którzy wyzyskują mniej uprzywilejowanych w imię postępu.”

Do dziś, Syndykat Assassin’s Creed nadal wygląda jak wspaniała gra, zwłaszcza gdy gra się w nią na wysokiej klasy komputerze PC, a także na PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jednak dzięki temu stworzonemu przez fanów remasterowi Jacob i Evie Frye nigdy nie wyglądali lepiej.Jak zaprezentowane na kanale YouTube Digital Dreams, ta wersja Syndykat Assassin’s Creed korzysta z szeregu modów z efektami ray tracingu, ulepszonymi teksturami i nie tylko, a wszystko to przy zasilaniu przez kartę RTX 4090 we wspaniałej rozdzielczości 8K i superpłynnych 60 klatkach na sekundę.

Oglądanie dziewięciominutowego filmu z rozgrywką to czysta przyjemność. Gdybyśmy tylko mogli zagrać w tę wersję gry na konsolach. Jeśli chcesz uruchomić podobną wersję Syndykat Assassin’s Creed na komputerze, w opisie filmu na YouTube znajdziesz instrukcję.

Syndykat Assassin’s Creed jest już dostępny na PC, PlayStation i Xbox.