Assassin’s Creed spotyka się ze Skyrim w pięknym, darmowym, otwartym świecie do pobrania na platformie Steam

Maska Duszy z pewnością jest tym, na który warto zwrócić uwagę. Jego rozległy, otwarty świat powinien spodobać się fanom Skyrimapodczas gdy bogata historia gry i intrygująca narracja zdecydowanie mają w sobie atmosferę Assassin’s Creed.

Trudno pojąć, że w ciągu zaledwie jednego miesiąca rok 2024 przyniósł nam już tak wiele hitów. Z Jak smok: nieskończone bogactwo Do Załaduj ponownie Personę 3jest już w czym się zanurzyć Czas występu Księżniczki Peach, Final Fantasy VII OdrodzenieI Powstanie Ronina wszystko w drodze. Możesz chcieć dodać Maska Duszy jednak na twoją listę. Ta wieloosobowa przygoda przetrwania w otwartym świecie, stworzona przez CampFire Studio i ma zostać opublikowana przez Qooland Games, ukaże się jeszcze w tym roku, ale możesz wypróbować grę już teraz.

Maska Duszy to gra o przetrwaniu w piaskownicy, która twierdzi, że priorytetem jest „autentyczne doświadczenie przetrwania”. Gracz wciela się w „ostatniego”, kogoś, kto został obdarzony mocą starożytnej maski w „prymitywnej krainie przesiąkniętej tajemniczymi wierzeniami”. Musisz zrekrutować współplemieńców i odkryć prawdę stojącą za cywilizacjami tego świata, a jednocześnie odpierać różnorodnych wrogów i drapieżników.

Istnieje osiem różnych stylów broni i aż 58 umiejętności walki, więc znalezienie stylu walki, który odpowiada Twoim upodobaniom, powinno być stosunkowo łatwe. Gra twierdzi również, że może pochwalić się „realistyczną fizyką”, która powinna sprawić, że budowanie (lub niszczenie) baz będzie zarówno interesujące, jak i przyjemne. Możesz się cieszyć Maska Duszy jako gracz solo lub możesz dołączyć do serwerów 70 graczy.

Chociaż gra nie ma na razie daty premiery, może pochwalić się nowym, błyszczącym demo. Demo można znaleźć na platformie Steam i można je pobrać całkowicie bezpłatnie. Maska Duszy zdecydowanie wygląda na intrygujący tytuł, któremu warto się przyjrzeć.