Aktualizacja Shadow Of The Erdtree załamuje fanów

Przepraszam Pierścień Eldena Fani. Nie wygląda na to Cień Erdtree w końcu następuje opadanie cienia.

Ten miesiąc może nie przebiegać tak, jak oczekiwali fani. Jeśli cofniesz się myślami do lutego 2022 r., ten konkretny miesiąc miał miejsce Pierścień Eldena wydany w świat – tegoroczny zwycięzca GOTY. Przejdź do lutego 2023 r. i aby uczcić pierwszą rocznicę powstania gry, FromSoftware ogłosiło Cień Erdtree ekspansja. Jedyne, co dali nam do zrobienia, to grafika koncepcyjna przedstawiająca coś, co wyglądało na Miquellę i Torrent, ale to wystarczyło, aby szum płynął nam w żyłach. To prowadzi nas do obecnego miesiąca lutego 2024 r., w którym przypada druga rocznica powstania gry.

To trochę dziwne, że od tego czasu nie otrzymaliśmy żadnych oficjalnych aktualizacji Cień Erdtree został ogłoszony. Z pewnością nie mieliśmy przyczepy. Biorąc to pod uwagę, pliki gry Steam zostały niedawno zaktualizowane, co spowodowało, że wiele osób zastanawiało się, czy DLC zostanie usunięte w ramach niespodzianki z okazji drugiej rocznicy. To nie jest gra tak ogromna jak Pierścień Eldena potrzebuje wiele w zakresie marketingu. Tak się składa, że ​​w tym miesiącu przyjdą dwa Pierścień Eldena spada liczba współpracy handlowej, a jedna z nich podobno nawiązuje do Cień Erdtree.

Jako tacy, my Pierścień Eldena fani z zapartym tchem przeglądają portale społecznościowe FromSoftware, zastanawiając się, czy teoria kropli cienia jest prawdziwa. Ktoś jednak mógł wbić szpilkę w nasz balon. Jak zgłoszone autorstwa GamesRadar, Kadokawa – spółka matka FromSoftware – opublikowała właśnie swój najnowszy raport finansowy, który zawiera wpis FAQ poświęcony Cień Erdtree. Brzmi ono: „Obecnie ciężko pracujemy nad rozwojem DLC dla Pierścień Eldena ale w tej chwili nie ogłosiliśmy daty premiery.”

Nie do końca potwierdza, że ​​tak nie rzucanie cieni, ale w branży gier „Obecnie ciężko pracujemy” zwykle oznacza „Nadal nad tym pracujemy i musisz jeszcze poczekać”. Zaufaj mi, chcielibyśmy się mylić i zobaczyć Cień Erdtree wpaść w nasze ręce przed końcem miesiąca. Jednak w oparciu o tę informację możesz przygotować się na to, że tak się nie stanie.