Aktualizacja Palworld dodaje kontrowersyjną funkcję, o której nie wspomniano w uwagach do aktualizacji

Nowy Palworld aktualizacja zawierała zmianę, o której nie wspomniano w notatkach o łatce, a fani już płaczą.

Oglądanie było fascynujące Palworld odkąd wystartował na początku tego roku. Chociaż nasz recenzent miał mnóstwo zabawy przy grze o przetrwaniu inspirowanej Pokémonami, od początku była ona pełna kontrowersji. Tak, gra przyciąga rekordową liczbę graczy, ale pojawiają się też pogłoski, że Nintendo w każdej chwili może się odwrócić i podjąć kroki prawne. Niespotykane sceny.

Aż do czasu Nintendo robi rzucić Palworld w ogniste otchłanie sądowego piekła (co, muszę podkreślić, może się nie wydarzyć i prawdopodobnie nigdy nie nastąpi), twórca Pocketpair w dalszym ciągu wydaje małe aktualizacje gry.

Oczywiście nie muszę Ci chyba mówić, drogi czytelniku, że wydanie aktualizacji dla niezwykle popularnej nowej gry jest jak próba obsikania silnika turbinowego. Cokolwiek zrobisz, będziesz się na mnie naszczał ktośi nie będą zadowoleni. Chyba, że ​​ich to interesuje. Ale nawet wtedy w pobliżu będzie ktoś, kto będzie patrzył na ciebie i nie będzie widział, jak urządzasz imprezę. O czym ja właściwie znowu mówiłem?

O tak, nowa zmiana dodana w najnowszym Palworld aktualizacja zdążyła zirytować sporo graczy. Choć trzeba przyznać, że Pocketpair prawdopodobnie nie zrobił sobie żadnej przysługi, nie wspominając o tym w notatkach o łatce.

Jak odkryto dalej Reddit, wygląda na to, że Pocketpair zaktualizował grę, dzięki czemu nie możesz już używać wulgarnych słów, nazywając swojego kumpla lub świat. Słowa te zostały teraz zastąpione gwiazdkami, niezależnie od tego, czy grasz w trybie dla jednego gracza, czy korzystasz z opcji sieciowych gry.

Oczywiście sensowne jest cenzurowanie słonego języka w przypadku gry wieloosobowej. Gdybym miał dziecko, nie chciałbym, żeby pytało mnie, dlaczego a Palworld gracz nazwał swój świat 69WillyBumBumLand. Jednak ludzie wydają się dość zirytowani, że ograniczenia rozszerzyły się na tryb dla jednego gracza, a wielu twierdzi, że powinna to być funkcja opcjonalna podczas gry na prywatnych serwerach.

Karty na stół: naprawdę nie mam ochoty wyzywać moich znajomych wulgarnie, więc nie przejmuję się tym, ale zobaczymy, czy Pocketpair zareaguje na tę reakcję.