Aktualizacja Cyberpunk 2077 po cichu wprowadza zabawną zmianę w otwartym świecie

Jeśli naładowałeś Cyberpunka 2077 śledząc najnowszą aktualizację, być może zauważyliście dość zabawną zmianę, która została wprowadzona w otwartym świecie gry.

To było transformacyjne 12 miesięcy Cyberpunka 2077. Chociaż aktualizacja gry na nową generację była początkiem jej historii odkupienia, zeszłoroczna aktualizacja 2.0 naprawdę ugruntowała jej status świetnej gry, dodając nowe reliktowe drzewo umiejętności, broń konną, walkę pojazdową i nie tylko. Dorzuć fantastyczność Widmowa wolność rozszerzenie i niespodzianka Aktualizacja 2.1, która dodała system metra, oraz Cyberpunka 2077 w końcu przypominał swoją pierwotną wizję. Wielu twierdziło, że gdyby gra została wydana w tym stanie w 2020 roku, z łatwością byłaby pretendentką do GOTY.

Chociaż nie są planowane żadne większe aktualizacje zawartości Cyberpunka 2077 teraz, gdy deweloperzy skupiają się na Wiedźmin 4, nadal powinniśmy spodziewać się mniejszych poprawek. Najnowszą wersją była aktualizacja 2.11, która wprowadziła jedną szczególnie zabawną poprawkę, która zmienia sposób, w jaki NCPD reaguje na twoje traktowanie pijaków. Jeśli zabijesz kogoś, kto jest pijany lub ćwiczy myślenie, policja będzie się teraz naprawdę tym przejmować.

To było trochę dziwne, że takie morderstwa były w porządku przed tą zmianą, ale Nocne Miasto to, cóż, Nocne Miasto. Prawie wszystko pasuje. Według NCPD nawet pijacy zasługują teraz na sprawiedliwość. Jeśli przegapiliście dokładnie to, co oznacza aktualizacja, inne nagłówki obejmują fakt, że ataki kończące w walce wręcz będą teraz działać poprawnie, naprawiono błąd, w wyniku którego przedmioty zdrowotne mogły zostać usunięte z miejsca szybkiego dostępu po użyciu materiałów eksploatacyjnych, Cyberware Axolotl będzie teraz skracać czas odnowienia, gdy neutralizując wroga w sposób nieśmiercionośny, szybki hack Iconic Contagion spowoduje eksplozję w połączeniu z szybkim hackiem Przegrzanie, oprogramowanie cybernetyczne Skeleton nie będzie już ulegać degradacji po zdobyciu trzeciego poziomu atutu Licencja na Chrome, odłamki umiejętności dla umiejętności, które są już maksymalne, zostaną nie będzie już spadać, a pojemność oprogramowania cybernetycznego będzie teraz ograniczona do 450.

Aktualizacja wprowadziła także szereg poprawek błędów Widmowa wolnośći dodano funkcję CrystalCoat umożliwiającą zmianę lakieru pojazdu. Ogólnie rzecz biorąc, solidna aktualizacja z kilkoma mile widzianymi zmianami w jakości życia.