Aktualizacja Convergence odkrywa nowe obszary do odkrycia

Jakiś Pierścień Eldena mod, The Convergence, robi bardzo stałe postępy, a zespół odpowiedzialny za modę pochwalił się na Twitterze wspaniałymi środowiskami.

Lake of Rot to najnowszy obszar, o którym mówi zespół, a zrzuty ekranu sprawiają, że szczęki opadają. Chociaż nie pokazano nam ekstremalnych szczegółów, możemy zobaczyć oszałamiające, zabarwione na czerwono środowisko wypełnione rozpadającymi się ruinami i posągami, które naprawdę odzwierciedlają historię i efekty wizualne widziane w Elden Ring.

Fromsoftware wykonało niesamowitą robotę, budując ogromny, otwarty świat Pierścień Eldena i nadanie każdemu obszarowi własnej osobowości. Oczywiście popularna gra taka jak ta sprawia, że ​​fani chcą więcej i tu z pomocą przychodzą zespoły moderskie. Zespół odpowiedzialny za Konwergencja z miłością i skrupulatnością projektują nowe obszary dla zagorzałych graczy, aby mogli poszerzyć swoją kolejną rozgrywkę.

Lake of Rot to przede wszystkim atmosfera. Czerwień i szarość w palecie kolorów tworzą ponury obszar, który wygląda przerażająco nawet przed dodaniem jakichkolwiek wędrujących wrogów. Ogromne drzewa dodają trochę życia temu obszarowi, czyniąc go dziwnie zachęcającym.

To tylko część ogromnego moda, który zmieni wiele obszarów bestsellerowej gry. Plan jest taki, aby wprowadzić nowe klasy, nowe środowiska, a także masę oryginalnych bossów. Zespół był aktualizowany ich stronę na Patreonie z wszelkiego rodzaju aktualizacjami, ostatnio prezentując swoją pracę nad nowymi klasami Abberant Heretic, Fire Prophet i Frost Witch. Zespół wkłada ogromną ilość pracy, szczególnie jeśli chodzi o projektowanie nowych bossów i sprawienie, aby czuli się oni integralną częścią The Lands Between.

Z tego, co widzieliśmy na ich temat Strona na Twitterzezespół znajduje się już od jakiegoś czasu w fazie testów alfa i chociaż nie jest znana data premiery, aktualizacje pojawiają się gęsto i szybko.