Aktor Ghost Of Tsushima Jin chce ponownie zagrać w filmie aktorskim

Duch Cuszimy stała się jedną z najpopularniejszych gier dostępnych wyłącznie na konsolach PlayStation w ostatnich latach, kiedy została pierwotnie wydana na PlayStation 4 w 2020 r., a następnie pojawiła się na PS5 w następnym roku.

Duch Cuszimy oferuje zaciętą walkę, hipnotyzującą ścieżkę dźwiękową, znakomitą obsadę aktorów odgrywających intrygujące postacie i ma wspaniałą grafikę. Istnieje dobry powód, dla którego fani nie mogą się doczekać plotek Duch Cuszimy 2 zostanie ogłoszony przez deweloperów Sucker Punch Productions.

W naszej recenzji pt Ghost of Tsushima: wersja reżyserska na PlayStation 5 powiedzieliśmy: „to niewątpliwie najlepszy sposób na przeżycie samurajskiej przygody w otwartym świecie Sucker Punch. Krótsze czasy ładowania, ulepszone rozdzielczości, płynniejsza liczba klatek na sekundę i mnóstwo zupełnie nowej zawartości sprawiają, że gra na rok 2020 zabłyśnie w nowy sposób.

W chwili pisania tego tekstu, pomimo wszystkich oznak wskazujących na jego przyszłe istnienie, Duch Cuszimy 2 nie zostało jeszcze ogłoszone. Wiemy jednak na pewno, że planowana jest adaptacja na żywo. Wyreżyseruje go główny autorytet Johna Wicka, Chad Stahelski, więc wiadomo, że wiąże się to z wygórowanymi oczekiwaniami.

2022 rok Pociąg Pociskowy aktor Andrew Koji powiedział wcześniej, że bardzo chciałby zagrać głównego bohatera Duch Cuszimy, Jin Sakai, co byłoby doskonałym wyborem do obsady. Jeśli jednak miałby istnieć jeden potencjalnie lepszy wybór obsady, byłby to głos samego Jin Sakai z gry na PlayStation, Daisuke Tsuji. „Jeśli uda mi się zagrać Jina w akcji na żywo Duch Cuszimyniech będzie wiadomo, że całkowicie zgadzam się na nagość tyłka” powiedział aktor w tweecie całkiem dosłownie chcąc obnażyć wszystko w adaptacji.

Co więcej, podobnie jak Andrew Koji, Daisuke Tsuji nie są obce występy na żywo. Jednak podobizna Tsuji jest również używana w Duch Cuszimy gra wideo. Zatem obsadzenie Tsuji w roli filmu aktorskiego ma sens. Skoro już rozmawiamy o wyborze obsady, czy możemy prosić Hiroyuki Sanadę, aby zagrał wujka Jina, Lorda Shimurę?

Data premiery wersji live-action Duch Cuszimy w chwili pisania tego tekstu film nie został ogłoszony.