Abonenci PlayStation Plus „zachwyceni” znakomitą ofertą bezpłatnych gier

To, czy subskrybenci uznają każdy miesiąc korzystania z oferty PlayStation Plus za wartość, jest subiektywne, ale trzeba przyznać, że niektóre miesiące są z pewnością lepsze od innych.

Jednak z pewnością ten miesiąc nie będzie dla wszystkich wyjątkowy, ale można śmiało powiedzieć, że gry PS Plus z lutego 2024 r. rozpoczęły się solidnie. W tym miesiącu oferta PS Plus Essential będzie zawierać nową, konkurencyjną grę wieloosobową Piankowe Gwiazdy inspirowany Splatoon, sportową grą akcji Rollerdrom i wreszcie RPG akcji Stalowanie.

W naszej recenzji pt Rollerdrom”, powiedzieliśmy: „To niesamowita gra sportowa i akcji, z ciekawymi fragmentami fabuły, nad którymi można się zastanawiać, gdy nie łapie się powietrza, nie zaciska ust i nie strzela do przeciwników. Krótko mówiąc, nie przegap tego Rollerdrom.”

Inne niż wymienione Rollerdromdowiedzmy się trochę więcej o pozostałych dwóch tytułach, Piankowe Gwiazdy I Stalowanie. Piankowe Gwiazdy to strzelanka sieciowa 4 na 4, w której „używasz pianki do budowania terenu, tworzenia śliskich powierzchni do surfowania po arenie z dużą prędkością, pomagania w obronie przed atakami wroga lub tworzenia punktów obserwacyjnych do eliminowania przeciwników. A co najważniejsze, spienić opozycję!”

Jeśli chodzi o Stalowanie, który wydaje się być przeznaczony dla fanów Soulsborne, a jego akcja rozgrywa się w „Paryżu 1789. Rewolucja francuska została stłumiona krwią przez Ludwika XVI i jego bezlitosną mechaniczną armię. Aegis, tajemnicze arcydzieło automatu, musi samotnie stawić czoła armii króla, aby ocalić historię w tej wymagającej grze RPG akcji.”

Redditorzy byli dyskutować gry zawarte w PS Plus Essential z lutego 2024 r. i w większości podoba im się to, co widzą. „Chciałem spróbować Rollerdome więc to jednak coś. Chyba wypróbuję Piankowe Gwiazdy– powiedział Walshurmouthout.

Rollerdrom jest super. Jego Radio Jet Set spotyka Tony’ego Hawk’s Pro Skater i Maxa Payne’a. Kombinacja, o której nigdy nie wiedziałem, że chcę. To świetna zabawa” – wykrzyknął Axle_65. „Rollerdrom na mnie działa i przynajmniej spróbuję Piankowe Gwiazdy. Już posiadam Stalowanieale jest to dobry dodatek także dla innych” – odpowiedział Gaia093.

Gry PlayStation Plus Essential na luty 2024 pojawią się we wtorek, 6 lutego.