Abonenci PlayStation Plus nie mają żadnych nadziei na nową darmową grę

Każdego miesiąca, niezależnie od poziomu subskrypcji, abonenci usługi PlayStation Plus firmy Sony są witani mnóstwem nowych gier do grania, a także innymi dodatkowymi korzyściami, takimi jak DLC, rabaty i nie tylko.

Na lepsze lub gorsze, Piankowe Gwiazdy od Square Enix wygląda na bardzo inspirowaną serią gier wieloosobowych Nintendo Splatoon. Niezależnie od tego, czy jest to oryginalna gra na Nintendo Wii U, czy nowsze wydania, takie jak Pluton 3 na Nintendo Switch Splatoon jest co najmniej zabawną serią i bez wątpienia Piankowe Gwiazdy będzie miał nadzieję przynajmniej powtórzyć swój sukces. Czy można osiągnąć sukces za pomocą Piankowe Gwiazdy lub jeśli będzie martwy w dniu przyjazdu, okaże się. Chyba tylko czas pokaże.

Gracze na Reddicie dyskutują o wydaniu Piankowe Gwiazdy i wydaje się, że oczekiwania są, delikatnie mówiąc, raczej mieszane. „Jakie są Twoje przemyślenia na temat gry przed jej wydaniem?” spytał Klutzy-Piękny-828. Jak wiemy, Piankowe Gwiazdy jest już dostępny na PS5 i PS4.

„Myślę, że będzie dobrze, szczerze mówiąc. Uważam jednak, że naprawdę powinni poprawić wygląd bąbelków na mapie, ponieważ z tego, co widziałem w zwiastunach, bąbelki zdają się zakrywać i przesłaniać geometrię mapy” – wyjaśnili.

„Wygląda uroczo, tak sądzę. To nie mój rodzaj gry, więc nie mam zamiaru jej wypróbowywać” – powiedział CartographerOdd447. „Grałem w wersję beta i była nudna. Daję mu osiem miesięcy, zanim zostanie zamknięty” – stwierdziła Cindy_Lennox. „Zerowe zainteresowanie” – odpowiedział rzeczowy użytkownik Reddita.

W wątku na Reddicie pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy, takich jak „Wczesne recenzje mówią, że gra jest świetna. Nie mogę się doczekać, żeby w to zagrać” – od CooksNGames i „Naprawdę nie mogę się doczekać Piankowe Gwiazdy ng. Wspaniale jest widzieć na rynku kolejną strzelankę w płynie. Splatoon potrzebuje prawdziwej konkurencji” – odpowiedział Monnomo.

Czy Piankowe Gwiazdy może zakończyć się sukcesem, myślę, że dowiemy się tego za kilka tygodni lub miesięcy. Przynajmniej daje sobie przyzwoitą szansę jako dodatek do PS Plus, ale jako że jest dostępny wyłącznie na PlayStation, oddzielił dużą część potencjalnej bazy graczy jednocześnie na PC i Xbox.

Piankowe Gwiazdy jest już dostępny na PlayStation 5 i PlayStation 4.