Abonenci PlayStation Plus mogą teraz bezpłatnie wypróbować dziesiątki ogromnych gier RPG

Niezależnie od tego, czy dopiero dołączyłeś do PlayStation Plus, czy jesteś subskrybentem od dłuższego czasu, często trudno jest wiedzieć, od czego zacząć, wybierając nową grę.

Dodam, że jest to problem dla abonentów warstwy ekstra i premium. Jeśli wybierzesz najtańszy niezbędny poziom, zyskasz około trzech ofert miesięcznie. Styczniowy line-up będzie dostępny jeszcze tylko przez kilka dni, więc łapcie Opowieść o zarazie: Requiem, Zły ZachódI Nikt nie zbawi świata jeśli któryś z tych tytułów przypadł Ci do gustu. Jak już mówiłem, katalogi poziomów dodatkowych i premium PlayStation Plus oferują dostęp do szerokiej gamy tytułów, w tym mnóstwa rozbudowanych gier RPG, w które można wciągać się godzinami. Aby Ci w tym pomóc, podsumowaliśmy wszystkie najlepszy z całej grupy.

Serdecznie polecam próbkę Sea of ​​Stars, Undertale, Tomb Raider, Immortals Fenyx Rising, Mortal Shell, The Elder Scrolls V: Skyrim, Assassin’s Creed Odyssey, Ghost of Tsushima, Final Fantasy VII, Horizon Zero Dawn, Bloodborne, Fallout 4I Tymezja. To powinno wystarczyć, aby rozpocząć przygodę ze wspaniałym światem gier RPG.

Morze Gwiazd to jedna z naszych ulubionych premier 2023 roku. W naszej recenzji Ewan z GAMINGbible napisał: „Sabotage Studios stworzyło niezapomnianą, niezbędną grę RPG, która stoi na ramionach gigantów i odważnie patrzy w przyszłość. Morze Gwiazd jest cholernie prawie doskonały i więcej niż zasługuje na to, by wspomnieć go jednym tchem, co tytuły, które go zainspirowały”.

Mnie osobiście zajęło aż do zeszłego roku, zanim zabrałem się za granie Duch Cuszimy. Wiem, wiem… ale lepiej późno niż wcale. To prawda, co mówią. Zawiera boski, otwarty świat i z niecierpliwością czekam na to, nad czym pracował Sucker Punch od czasu premiery. Nie sądzę też, że miałeś pełne doświadczenie z PlayStation, dopóki nie zagrałeś Horyzont Zero ŚwituAloy jest obecnie ikoną marki.

Jest tu niezła mieszanka, która zadowoli tych z Was, którzy lubią swoje gry, jeśli chodzi o bardziej karzące strony (hm, Przenoszony przez krew) oraz dla tych, którzy lubią wciągającą narrację osadzoną w ciekawym, otwartym świecie (Tomb Raider). Miłego grania!