Abonenci PlayStation Plus mają ostatnią szansę na zagranie w ulubioną przez fanów grę akcji

PlayStation Plus to przyzwoita usługa, choć powoduje, że wiele ukochanych gier odchodzi, by zrobić miejsce nowym, darmowym tytułom. Niestety oznacza to, że ulubieńcy fanów często spędzają czas na wypożyczeniu.

Jedną z takich popularnych gier, która wkrótce opuści, jest Tacoma, RPG akcji science fiction, która zebrała „bardzo pozytywne” recenzje na całym świecie. Mimo że została wydana w 2017 roku, jest to gra, która wciąż przyciąga tłumy i zapewnia wygodę dla długoletnich fanów. Dlatego zagranie w tę grę jest mądrym posunięciem, jeśli nigdy wcześniej nie zapoznawałeś się z jej wciągającą narracją.

Fani gry proszą innych użytkowników PS Plus o wzięcie udziału w układaniu puzzli Tacoma zanim będzie za późno. „Jeśli lubisz gry tego typu (rodzaj chodzącej symulacji, opartej na fabule i z lekkim rozwiązywaniem łamigłówek), uważam, że jest to bardzo przyjemne” – podzielił się zagorzałym fanem na Reddicie. „Zajmuje to łącznie około czterech do sześciu godzin, przy czym jest dokładne, więc można go wykończyć w ciągu kilku sesji, co daje mnóstwo czasu, zanim odejdzie”.

Niewielu może odmówić wezwania do gry, gdy będzie to stosunkowo szybka sesja na PlayStation, co pozwoli nam przejść do innych tytułów, które są równie wymagające dla naszego czasu.

„Właściwie zagrałem w tę grę, ponieważ polecił ją znajomy. Mój czas gry wynosił niecałe trzy godziny, nie interesują mnie trofea, więc jeśli tak, to oczywiście (czas gry będzie) dłuższy.” skomentował karl_hungas. „Gra bardzo mi się podobała i naprawdę podobało mi się, że była tak krótka. Ukończyłem grę w dwie sesje, ale ogólnie podobała mi się historia i gra.

Jeśli lubisz powolne początki, które budują narrację w napiętym tempie, aby odsłonić naprawdę inspirujące zakończenie, Tacoma jest na Twojej drodze. Ponieważ oferta bezpłatnych gier na marzec jest już niepewna, my, gracze PS, potrzebujemy trochę wsparcia.

Tacoma jest dostępna na PS Plus do lutego, więc zegar naprawdę tyka, jeśli chcesz w nią zagrać, zanim zniknie.